Курси котирувань

доллар на черном рынке продают по такому курсу
banker.ua

ПРО НАС

Компанія OMP Tax & Legal в особі її партнерів Дмитра Михайленка та Леоніда Карпова стала ініціатором створення юридичної фірми Crowe LF Ukraine, члена міжнародної мережі Crowe Horwath International. Співзасновниками компанії виступили Герман Тасліцький (ЮК Правозахист Україна), Антон Куценко і Віктор Кобилянський (Центр земельного права).

 

Crowe LF Ukraine продовжить традиції OMP Tax & Legal, надаючи клієнтам максимальний спектр високоякісних послуг у сфері податкового права. При цьому портфель послуг компанії розширився за рахунок нових практик - земельного, митного права та міжнародної торгівлі.

Візитною карткою Crowe LF Ukraine є багаторічний досвід компаній - засновників, а також можливості, які надає нам участь в міжнародній мережі Crowe Horwath International.

 

Crowe Horwath International займає 8-е місце в світі серед найбільших міжнародних мереж в сфері консалтингу та аудиту. Сервіси Crowe Horwath International включають аудиторські, бухгалтерські, юридичні, консультаційні, оціночні та інші послуги. Глобальна присутність (764 офіси в 130 країнах світу) дозволяє надавати послуги нашим клієнтам незалежно від місця їх знаходження.

 

Компанії-засновники завоювали лідируючі позиції як на українському, так і на міжнародному ринку завдяки високоякісній роботі, повазі та довірі наших клієнтів.

 

 

Ми сподіваємося, що наші рішення і командна робота внесуть скромний внесок в надійність і процвітання Вашого бізнесу!
Наші клієнти та партнери

© 2016 INFORMATION AND ANALYTICS RESOURCE