Курси котирувань

доллар на черном рынке продают по такому курсу
banker.ua

Бізнес під контролем резидентів Російської Федерації. Обмеження та ризики.

 Чинне законодавство України містить дві групи обмежень, пов'язаних з контролем українського бізнесу резидентами Російської Федерації:
  1. у разі, якщо українська компанія буде здійснювати види економічної діяльності, які підлягають ліцензуванню, то існуює ризик відмови (або призупинення) у видачі українській компанії ліцензії на здійснення економічної діяльності, яка підлягає ліцензуванню, або анулювання раніше виданої ліцензії;
  2. в разі, якщо буде встановлено, що дії української компанії створюють реальні і/або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяють терористичної діяльності, а також порушують права і свободи громадян України, то існуює ризик застосування до такої української компанії спеціальних економічних санкцій та інших обмежувальних заходів.

Згадані вище обмеження підкріплені тим, що законодавство України передбачає обов'язок юридичної особи надавати (розкривати) державному реєстратору і постійно оновлювати (в разі змін) інформацію про кінцевий вигодоодержувача (контролера) такої юридичної особи.

Крім того, процедури розкриття бенефіціарів в ЄС, вказівки бенефіціарів в аудіюємій звітності допоможуть розкрити, хто стоїть за кіпрською або, скажімо, голландською компанією.

У майбутньому, після впровадження процедури автоматичного обміну інформацією між банками і фіскальними органами, ми очікуємо, що можливості для виявлення контролю розширяться.

Згадані обмеження вимагають уважного ставлення до структурування бізнесу з метою запобігання ситуацій, пов'язаних з позбавленням ліцензії та іншими санкціями.

Наші фахівці готові провести аудит/duediligence структури групи компанія з метою ідентифікації ризиків і можливостей для законної реструктуризації.
Наші клієнти та партнери

© 2016 INFORMATION AND ANALYTICS RESOURCE