Курси котирувань

доллар на черном рынке продают по такому курсу
banker.ua

План перевірок на 2018 рік - перевірте онлайн, чи включені Ви в нього

 Державна регуляторна служба України запустила на сторінці ias.brdo.com.ua пілотний модуль. Він дозволяє суб'єктам господарювання перевірити факт їх включення в проект Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік. Таку перевірку можна здійснити онлайн і без реєстрації. При цьому пошук можливий по назві підприємства, його коду, виду ризику і назвою контролюючого органу.

Нагадаємо, що якщо суб'єкт господарювання на відповідний плановий період включений в плани перевірок одночасно декількох органів держнагляду, то такі перевірки повинні бути проведені комплексно, тобто в певний термін і відразу усіма перевіряючими (ст.4, 5 Закону про держнагляд).

Судячи з результатів, отриманих з модуля, до планової комплексної перевірки слід готуватися десяткам тисяч підприємств.

Остаточно План на 2018 рік має бути затверджений до 15 листопада поточного року. На даний момент допускаються коригування (як з боку контролюючих органів, так і підприємств).

На даний момент невідомо, чи буде на даному ресурсі присутня інформація про податкові перевірки. У той же час, План планових перевірок фіскальними органами на 2018 рік має бути оприлюднений на сайті ДФСУ до 25 грудня поточного року відповідно до вимог п. 77.1 Податкового кодексу, тому в будь-якому випадку платники податків повинні залишитися поінформованими про планові податкові перевірки, які їх очікують в 2018 році.

Підсумовуючи сказане, ми пропонуємо моніторити два згаданих вище ресурсу з метою належної підготовленості Вашого бізнесу до контрольно-перевірочних заходів.
Наші клієнти та партнери

© 2016 INFORMATION AND ANALYTICS RESOURCE