Курси котирувань

доллар на черном рынке продают по такому курсу
banker.ua

В ОАЕ вводиться ПДВ 5% з 2018 року

З 1 січня 2018 року в ОАЕ вводиться ПДВ за ставкою 5%. 
Ним буде обкладатися кожна поставка та імпорт. Всі поставки товарів та послуг, які вироблені в ОАЕ, оподатковуються, за винятком обмеженої кількості звільнених поставок. 
Зверніть, будь ласка, увагу на те, що прямий і непрямий експорт товарів і послуг з ОАЕ слід оподатковувати за нульовою ставкою (0%). 
Якщо ви здійснюєте поставки з нульовою ставкою, ви все одно змушені подати заяву на реєстрацію платником ПДВ разом з повідомленням про звільнення від реєстрації платника ПДВ. Це, однак, буде застосовуватися в тому випадку, якщо ваша компанія отримує дохід або несе витрати, які перевищують обов'язковий поріг, описаний нижче. 
Для комерційних організацій ВСЕРЕДИНІ Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ) 
Обов'язкова реєстрація. Вам необхідно буде зареєструватися з моменту вступу в силу закону про ПДВ в тому випадку, якщо ви є резидентом Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ) і здійснює поставку товарів і послуг в/з ОАЕ: 
1. Ваш оборот перевищує 375,000 дирхам за останні 12 місяців; або 
2. Ви очікуєте, що ваш оборот буде перевищувати 375,000 дирхам за останні 30 днів. 
Добровільна реєстрація. Якщо у вас немає обов'язку зареєструватися платником ПДВ, то ви отримаєте право на реєстрацію, коли закон про ПДВ набуде чинності, якщо: 
1. Якщо ваші доходи або витрати (які будуть об'єктом ПДВ) перевищують 187,500 дирхам за останні 12 місяців; або 
2. Ви очікуєте, що ваші доходи або витрати (які будуть об'єктом ПДВ) будуть перевищувати 187,500 дирхам за останні 30 днів. 
Для комерційних організацій ЗА МЕЖАМИ Ради співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ) 
Вам необхідно зареєструватися в разі, якщо ви здійснюєте або плануєте здійснювати поставку товарів або послуг в ОАЕ і відсутня інша особа, яка утримує ПДВ в ОАЕ від вашого імені. 
З метою роботи над реєстрацією ви повинні враховувати обсяги: 
1. оподатковуваних поставок, які вже здійснені або тільки будуть здійснюватися; 
2. Вартість імпортованих товарів і послуг; і 
3. Якщо ви купуєте бізнес або його частину, вартість оподатковуваних поставок, отриманих бізнесом або його частиною.Наші клієнти та партнери

© 2016 INFORMATION AND ANALYTICS RESOURCE