Курси котирувань

доллар на черном рынке продают по такому курсу
banker.ua

Започаткування юридичної компанії CROWE LF UKRAINE

Шановні колеги!

Із задоволенням сповіщаємо вас, що Дмитро Михайленко (OMP Tax&Legal), Леонід Карпов (OMP Tax&Legal), Герман Тасліцький (ЮК «Правозахист Україна»), Віктор Кобилянський (Центр земельного права) та Антон Куценко (Центр земельного права) дійшли згоди та започаткували юридичну компанію CROWE LF UKRAINE - члена міжнародної мережі Crowe Horwath International. Новоутворена компанія пропонує клієнтам максимальний спектр послуг у сфері податкового, митного, земельного права, міжнародної торгівлі, зовнішньоекономічної діяльності та інших послуг у сфері права.

Візитною карткою Crowe LF Ukraine є багаторічний досвід компаній-співзасновниць та привілеї, які надає нам участь у міжнародній мережі Crowe Horwath International.

Crowe Horwath International – це 8-ма за величиною глобальна аудиторська мережа в світі, яка складається з 200 незалежних аудиторських та консультаційних фірм з 764 офісами у 130 країнах світу. Наша глобальна присутність дозволяє надавати послуги нашим клієнтам незалежно від місця їх знаходження.

Наша компанія є представником мережі з бездоганною репутацією, яка демонструє найвищі стандарти якості роботи та надання високопрофесійних послуг. На вітчизняному ринку компанії-співзасновниці здобули повагу клієнтів за рахунок надання високоякісних послуг професійними спеціалістами.

Завдяки всім цим складовим, клієнти CROWE LF UKRAINE зможуть оцінити розширений і вдосконалений набір рішень, високу клієнтоорієнтовність нової команди та високий рівень роботи з всесвітнім лідером.


Інформаційна довідка

ОМР Тax & Legal надає повний спектр юридичних та консультаційних послуг в сфері оподаткування, а також контрактного, корпоративного, трудового права, валютного законодавства, правового регулювання операцій з об'єктами інтелектуальної власності.

Практики фірми очолюють Дмитро Михайленко, Леонід Карпов, Ольга Богданова, Рустам Вахітов, Віталій Смєрдов і Ганна Урусова.

Партнери і фахівці фірми і її практики неодноразово входили до національних і міжнародних рейтингів (топ 100 юристів України, топ-50 юридичних фірм, топ-5 юридичних практик тощо), очолюють або приймають активну участь в діяльності професіональних асоціацій та громадських рад, включаючи Асоціацію та Палату податкових консультантів, Торговельно-промислову палату України, Громадських радах при Комітеті Верховної Ради України з податків та митної політики, Міністерстві фінансів України, Державній фіскальній службі, Мінекономіки тощо.

ЮК Правозахист Україна спеціалізується у правовій підтримці зовнішньоекономічної діяльності юридичних осіб, в комплексному юридичному супроводі господарської діяльності та експертній оцінці майна.

Компанію очолює Герман Тасліцький, Віце-президент Спілки орендарів і підприємців України, виконавчий директор Асоціації роботодавців торгівлі та комерційної сфери економіки України, член Асоціації адвокатів України, член Асоціації адвокатів України, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України, член Громадської ради при ДФСУ, член громадської ради при Головному Управлінні ДФС України в місті Києві.


Центр земельного права
спеціалізується на аграрному, земельному праві і нерухомості, супроводженні будівництва та девелоперської діяльності.

Компанію очолюють Антон Куценко і Віктор Кобилянський, останній є головою комітету аграрного та земельного права Асоціації адвокатів України, приймає активну участь в роботі громадської ради при міністерстві юстиції України.

Клієнтами засновників є більше 300 міжнародних і вітчизняних респектабельних компаній, які представляють всі галузі економіки.

Ми знаходимося за адресою – м. Київ, вул. Спаська, 37
Більш детальна інформація +38 044 391 3003
e-mail: office@crowehorwath.com.uaНаші клієнти та партнери

© 2016 INFORMATION AND ANALYTICS RESOURCE